Do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w miniony wtorek, 18 bm., wcześnie rano na ul. Rzeszowskiej w Brzozowie. Pasażerka jednego z pojazdów została przetransportowana do szpitala.
Z ustaleń brzozowskiej policji wynika, że przyczyną karambolu prawdopodobnie był poślizg, w który na łuku drogi wpadła kierująca lancią 27-letnia mieszkanka powiatu brzozowskiego. Kobieta jadąca w kierunku Brzozowa nie zapanowała nad samochodem i zjechała na przeciwny pas ruchu. Nie udało jej się uniknąć zderzenia z nadjeżdżającym z naprzeciwka seatem, za którego kółkiem również siedziała kobieta. Jak ustalono, obie kierujące były trzeźwe. Zderzenie samochodów skończyło się przykrymi konsekwencjami dla pasażerki lancii, która doznała obrażeń. Załoga pogotowia przewiozła ranną kobietę do szpitala. Dokładne przyczyny i okoliczności wypadku zbada policja.

fot.KPP Brzozów
27-latka prawdopodobnie wpadła w poślizg i zjechała na przeciwny pas ruchu, którym poruszała się kierująca seatem.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
badzmy ostrozni - zycie.pl