Reklama

Czołówka dwóch osobówek. Jedna osoba w szpitalu [ZDJĘCIA]

Do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w miniony wtorek, 18 bm., wcześnie rano na ul. Rzeszowskiej w Brzozowie. Pasażerka jednego z pojazdów została przetransportowana do szpitala.

Z ustaleń brzozowskiej policji wynika, że przyczyną karambolu prawdopodobnie był poślizg, w który na łuku drogi wpadła kierująca lancią 27-letnia mieszkanka powiatu brzozowskiego. Kobieta jadąca w kierunku Brzozowa nie zapanowała nad samochodem i zjechała na przeciwny pas ruchu. Nie udało jej się uniknąć zderzenia z nadjeżdżającym z naprzeciwka seatem, za którego kółkiem również siedziała kobieta. Jak ustalono, obie kierujące były trzeźwe. Zderzenie samochodów skończyło się przykrymi konsekwencjami dla pasażerki lancii, która doznała obrażeń. Załoga pogotowia przewiozła ranną kobietę do szpitala. Dokładne przyczyny i okoliczności wypadku zbada policja.

 

Reklama


fot.KPP Brzozów
27-latka prawdopodobnie wpadła w poślizg i zjechała na przeciwny pas ruchu, którym poruszała się kierująca seatem.


fot.KPP Brzozów
ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    soia - niezalogowany 2020-08-20 14:04:56

    badzmy ostrozni - zycie.pl

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości