Reklama

Czterech pijanych kierowców

06/04/2016 10:26

Kobieta z 1,5 promila jadąca motorowerem. Kierujący fordem, u którego ponad 1,5 promila spowodowało, że wjechał do rowu oraz 57-latek, który tak jechał hyundaiem, że nie trzeba było alkomatu, by stwierdzić, że jest pod wpływem alkoholu, a do tego kierowca chryslera, który wsiadł za kierwonicę z 1,2 promilami alkoholu.

To wynik poniedziałkowego popołudnia pracy przemyskiej policji. 50-latek zakończył jazdę na ogrodzeniu około godz. 15 w okolicy Birczy. Około godz. 17 w Korytnikach funkcjnariusze wyeliminowali z ruchu 57-latka, który z 2 promilami nie mógł opanować hyundaia.  Tuż przed północą funkcjonariusze z Dubiecka skontrolowali kierującą motorowerem kobietę. Okazało się, że 37-latka raczyła się wczśniej alkoholem. Niedługo później podczas kontroli 42-letniego obywatela Ukrainy na ul. Mogielnickiego w Przemyślu okazało się, że trzeźwy nie jest, a mimo to kieruje samochodem.
erka
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości