Reklama

Cztery „nasze” firmy dostaną unijne pieniądze

Zarząd Województwa Podkarpackiego ogłosił listę projektów wybranych do dofinansowania w konkursie pod nazwą „Konkurencyjna i innowacyjna gospodarka. Dotacje bezpośrednie projektu Rozwój Małych i Średnich Przedsiębiorstw Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014 – 2020”.

Wśród nich znalazły się pozytywnie zaopiniowane projekty czterech przemyskich i działających w okolicy miasta firm. A to oznacza, że wszystkie otrzymają unijne dofinansowanie[paywall]. Oto firmy (i nazwy projektów), które zostały pozytywnie ocenione: Odlewnia „Kawmet” Marka Kawińskiego z Orłów („Wdrożenie innowacyjnej technologii wytwarzania wysokosprawnych wkładów kominkowych z żeliwa szarego z grafitem wermikularnym o osnowie ferrytycznej”; całkowity koszt projektu: 12 mln 25 tys. 710 zł, dofinansowanie: 5 mln 377 tys. 350 zł), Lis Poland sp. z o.o. z Żurawicy („Wdrożenie innowacyjnych produktów i usług: modernistyczne oprawy LED o skomplikowanych kształtach i wyrafinowanej kolorystyce oraz nanoszenia powłok metodą sputteringu”; całkowity koszt projektu: 2 mln 564 tys. 770 zł, dofinansowanie: 1 mln 405 tys. 690 zł), Przedsiębiorstwo Produkcji Maszyn i Urządzeń „Plasmet” sp. z o.o. z Przemyśla („Dywersyfikacja działalności PPMiU Plasmet sp. z o.o. poprzez wdrożenie innowacyjnych w skali europejskiej narzędzi do przeróbki plastycznej w oparciu o własną technologię”; całkowity koszt projektu: 13 mln 505 tys. 400 zł, dofinansowanie: 5 mln 500 tys. zł) oraz REM II sp. z o.o. („Wdrożenie wyników prac badawczo-rozwojowych szansą na wzrost konkurencyjności i innowacyjności REM II sp. z o.o.”; całkowity koszt projektu: 12 mln 274 tys. 627 zł; dofinansowanie: 5 mln 987 tys. 623 zł).
mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    przem. - niezalogowany 2016-11-16 00:55:07

    Mam rozumieć że w  Przemyślu istnieją jeszcze firmy , ciekawe , jakie ? Myślę że szmateksy , kebaby , pizzerie , myjnie samochodowe. No może jeszcze Inglot.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    JÓZEK - niezalogowany 2016-11-16 09:43:19

    NAJWIĘKSZĄ FIRMĄ W PEREMYŚLU JEST CO.....? TAK TAK, TO URZĄD MIEJSKI I PODLEGŁE MU SPÓŁKI NAJWIĘKSZY PRACODAWCA W TEJ WSI. W CHWILI OBECNEJ TEN CAŁY ELEKTORAT ZNOWU BĘDZIE GŁOSOWAŁ NA PISIORÓW ABY STOŁKÓW NIE STRACIĆ.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    wyborca - niezalogowany 2016-11-16 15:17:16

    Czy to ta firma udostępniła swe bilbordy za free obecnemu prezydentowi przed wyborami do samorządu ? Jeśli tak to rozumiem czemu została wybrana i figuruje na fotce.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama