Reklama

Cztery stacje paliw obok siebie przy Wilsona i Sportowej w Przemyślu

W promieniu około 300 metrów przy ulicach Wilsona i Sportowej w Przemyślu niebawem funkcjonować będą aż cztery stacje paliw. Trzy już są, czwartą buduje właśnie spółka E.Leclerc.

Cechą charakterystyczną tej firmy jest to, że tuż obok super- czy hipermarketów funkcjonują stacje paliw[paywall]. Na Podkarpaciu tak jest w Rzeszowie i Mielcu. W Przemyślu do tej pory stacji paliw nie było. Warszawska spółka kupiła jednak teren od MKS Polonii tuż obok bazaru i niedawno rozpoczęła prace budowlane.

Co ciekawe, stacja ta będzie czwartą w promieniu około 300 m przy ulicach Wilsona i Sportowej. Trzy funkcjonują tam od dłuższego czasu.

– Na tym terenie, na którym powstaje inwestycja nic się nie działo, więc nie było problemów z kupnem placu. Stacje paliw funkcjonują na terenie naszych sklepów prawie wszędzie. Na terenie przemyskiego supermarketu tego do tej pory nie było. To się zmieni – tłumaczy dyrektor przemyskiego E.Leclerca Aleksander Skowroński.

– Obecnie prowadzone są prace ziemne, nie jesteśmy w stanie precyzyjnie odpowiedzieć, kiedy stacja zostanie oddana we władanie kierowcom. Być może mądrzejsi będziemy w listopadzie tego roku. Wiadomo natomiast, że będzie to stacja przede wszystkim dla naszych klientów, dla kierowców samochodów osobowych czy busów. Nie będą mogli z niej mogli korzystać kierowcy samochodów ciężarowych – podsumował A. Skowroński.

Reklama


fot.Mariusz Godos
KiB
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    przemyski obserwator - niezalogowany 2017-09-09 21:06:08

    Mimo że nie ma auta to jestem za. Przynajmniej uporządkują nieco ten brud , nieporządek i ogólnie niewyobrażalny syf w tym rejonie , coś co nawet nie da się obrazowo opisać. I gówno nie obchodzi ile tych stacji będzie , podobnie jak myjni samochodowych  , ale cieszę się że przynajmniej kawałek tego paskudnego miejsca będzie nieco uporządkowane. A co może jest tam ładnie , może lepszy ten śmietnik , te budy ,  to siedlisko  brudu i nędzy jest lepsze. Nie widziałem by Choma kiedykolwiek zlustrował ten terem , a jak oczy  to.......... po co się przejmować. Gratulacje dla inwestora.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    1979 - niezalogowany 2017-09-09 21:25:35

    Może będą niższe ceny paliw na tej stacji?  Powinno to spowodować jakąś obniżkę u konkurencji, bo ceny benzyny w Przemyślu są za wysokie w porównaniu z innymi miastami. 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Eryk - niezalogowany 2017-09-09 22:18:11

    Mam nadzieję że paliwo będzie najtańsze w mieście ale do tego też dobrej jakości zobaczymy!!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama