W promieniu około 300 metrów przy ulicach Wilsona i Sportowej w Przemyślu niebawem funkcjonować będą aż cztery stacje paliw. Trzy już są, czwartą buduje właśnie spółka E.Leclerc.
Cechą charakterystyczną tej firmy jest to, że tuż obok super- czy hipermarketów funkcjonują stacje paliw[paywall]. Na Podkarpaciu tak jest w Rzeszowie i Mielcu. W Przemyślu do tej pory stacji paliw nie było. Warszawska spółka kupiła jednak teren od MKS Polonii tuż obok bazaru i niedawno rozpoczęła prace budowlane.
Co ciekawe, stacja ta będzie czwartą w promieniu około 300 m przy ulicach Wilsona i Sportowej. Trzy funkcjonują tam od dłuższego czasu.
– Na tym terenie, na którym powstaje inwestycja nic się nie działo, więc nie było problemów z kupnem placu. Stacje paliw funkcjonują na terenie naszych sklepów prawie wszędzie. Na terenie przemyskiego supermarketu tego do tej pory nie było. To się zmieni – tłumaczy dyrektor przemyskiego E.Leclerca Aleksander Skowroński.
– Obecnie prowadzone są prace ziemne, nie jesteśmy w stanie precyzyjnie odpowiedzieć, kiedy stacja zostanie oddana we władanie kierowcom. Być może mądrzejsi będziemy w listopadzie tego roku. Wiadomo natomiast, że będzie to stacja przede wszystkim dla naszych klientów, dla kierowców samochodów osobowych czy busów. Nie będą mogli z niej mogli korzystać kierowcy samochodów ciężarowych – podsumował A. Skowroński.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Mimo że nie ma auta to jestem za. Przynajmniej uporządkują nieco ten brud , nieporządek i ogólnie niewyobrażalny syf w tym rejonie , coś co nawet nie da się obrazowo opisać. I gówno nie obchodzi ile tych stacji będzie , podobnie jak myjni samochodowych , ale cieszę się że przynajmniej kawałek tego paskudnego miejsca będzie nieco uporządkowane. A co może jest tam ładnie , może lepszy ten śmietnik , te budy , to siedlisko brudu i nędzy jest lepsze. Nie widziałem by Choma kiedykolwiek zlustrował ten terem , a jak oczy to.......... po co się przejmować. Gratulacje dla inwestora.
Może będą niższe ceny paliw na tej stacji? Powinno to spowodować jakąś obniżkę u konkurencji, bo ceny benzyny w Przemyślu są za wysokie w porównaniu z innymi miastami.
Mam nadzieję że paliwo będzie najtańsze w mieście ale do tego też dobrej jakości zobaczymy!!
coś czuję, ze nastanie bida dla orlenow, cyckow i bipi
I dwie myjnie samochodowe oddalone od siebie o kilkanaście metrów. Takie osobliwe zjawisko, to może chyba zaistnieć tylko w tym mieście. No i wiadomo tak piękny i jeden z ostatnich terenów zielonych w mieście poszedł się je... DRZEWA W MIEŚCIE. PO CO DRZEWA W MIEŚCIE? - EKOLOGIA.PL
Drzewa ? Gdzie ty masz tam drzewa ? :o taki piękny zielony plac wysypany kamieniami jako niepotrzebny parking przy upadającym bazarze ? Ciekawe... E. Leclerc jako sieciówka będzie miała niższe ceny. Co do jakości paliwa w Rz nie można narzekać, zobaczymy jak będzie w Przemyślu. Oby tylko na plus i jak przedmówcy wspomnieli konkurencja się zastanowi, albo zwinie manatki :)
Niższa cena? a co z jakością!? przecież to idzie w parze!!!!!
Widać, że miasto ma plan zagospodarowania przestrzennego. Takie działania trzeba chwalić. Dobrze, że nie wydali pozwolenia na budowę trzech dworców kolejowych obok siebie, ale jak to mówią tonący brzytwy się chwyta. Środowisko samo się oczyści i w myśl hasła "cena czyni cuda" zostanie tylko jedna z tych stacji.
Będzie takie super paliwo jak w Rzeszowie w Auchan. Po zakupach w E leclercu za paragon paliwo 5 gr. taniej. Ale za zakupy od 10 do 50 gr. drożej na produkcie niz w innych sklepach. Ludzie będą tankować bo będą myśleć że taniej. A przejadą 1/3 mniej km bo paliwo do dupy:) I taka cała filozofia. A poza tym zatrudnią kilka osób a kasa pojedzie do Francuza.
Jeszcze nie tankowales a już wiesz????
Orlen nigdy nie straci klientów ;) Ale za to te małe budki z paliwami i gazem polecą w koło na zbity pysk za przeproszeniem ;)
Od 13 kwietnia ta wspomniana w artykule stacja paliw już jest otwarta. Jak się okazało, cena paliw jest dość atrakcyjna, ich jakość też jest na wysokim poziomie, a paliwo pochodzi z krajowych rafinerii. Na stacjach w bezpośrednim sąsiedztwie zaobserwowano obniżenie cen na wybrany asortyment, co jest najlepszą odppwiedzią na teze postawioną w artykule. Widocznie czwarta stacja jednak była tu potrzebna.
Mimo że nie ma auta to jestem za. Przynajmniej uporządkują nieco ten brud , nieporządek i ogólnie niewyobrażalny syf w tym rejonie , coś co nawet nie da się obrazowo opisać. I gówno nie obchodzi ile tych stacji będzie , podobnie jak myjni samochodowych , ale cieszę się że przynajmniej kawałek tego paskudnego miejsca będzie nieco uporządkowane. A co może jest tam ładnie , może lepszy ten śmietnik , te budy , to siedlisko brudu i nędzy jest lepsze. Nie widziałem by Choma kiedykolwiek zlustrował ten terem , a jak oczy to.......... po co się przejmować. Gratulacje dla inwestora.
Może będą niższe ceny paliw na tej stacji? Powinno to spowodować jakąś obniżkę u konkurencji, bo ceny benzyny w Przemyślu są za wysokie w porównaniu z innymi miastami.
Mam nadzieję że paliwo będzie najtańsze w mieście ale do tego też dobrej jakości zobaczymy!!