– Jako mieszkaniec okolicy ulicy Krasińskiego chciałbym na łamach „Sygnałów” podziękować władzy za storpedowanie pomysłu budowy ronda na placu Konstytucji. Dzięki tej decyzji będziemy mogli spokojnie i bez zbytniego pośpiechu dalej stać w coraz bardziej gigantycznym korku na ulicy Krasińskiego.
Gdyby jednak decydenci nietypowo chcieli ułatwić życie mieszkańcom, to może warto przynajmniej rozważyć budowę, niewielkim kosztem, lewoskrętu z Krasińskiego na most. W tym momencie dwa samochody chcące wykonać ten skręt blokują przejazd dwudziestu innym, jadącym w kierunku Grunwaldzkiej. Do wykonania lewoskrętu prawdopodobnie wystarczy nieznaczne zwężenie chodników oraz zbudowanie trójkątnej wysepki na środku skrzyżowania z przesunięciem sygnalizacji świetlnej na tejże wysepce o około 1,5 metra – podsuwa rozwiązanie przemyślanin.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Bardzo dobry pomysł