Teren nie jest równy. Brakuje przyłącza energetycznego, sanitariatów i szatni. Mimo to członkowie Komisji Sportu Rady Miejskiej w Przemyślu przegłosowali wniosek o przygotowanie koncepcji usytuowania lodowiska mobilnego na placu Niepodległości.
Dziewięcioro radnych było „za”, jeden wstrzymał się od głosu, dwoje było nieobecnych. Członkowie komisji zawnioskowali o przedstawienie koncepcji usytuowania lodowiska na pl. Niepodległości, po wcześniejszym[paywall] uzgodnieniu warunków technicznych z firmą lub firmami oferującymi wynajem lodowisk mobilnych, prosząc jednocześnie o uzgodnienie z jedną z nich możliwości przyłączenia prądu na pl. Niepodległości oraz o przedstawienie kosztów i wynajmu zadaszenia nad omawiane lodowisko.
To byłby bardzo dobry pomysł, gdyby nie fakt, że teren tuż obok pomnika Jana Pawła II nie za bardzo nadaje się do ustawienia lodowiska mobilnego. Pomysł dobry, bo ślizgawka w samym sercu miasta byłaby znakomitą atrakcją. Tyle że brakuje tam przede wszystkim infrastruktury, która byłaby na wyciągnięcie ręki. Oczywiście nie ma rzeczy niemożliwych, więc lodowisko dałoby się tu ulokować. Pytanie: jakim kosztem?
Z tym zwróciliśmy się do rzecznika prasowego przemyskiego magistratu Witolda Wołczyka.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Brawo.Jakość powietrza w tym miejscu najgorsza.Niech dzieciaczki wdychają to pełna piersią,wszystkie pyłki do nich należą.Przecież to nie są płuca naszych radnych ale tylko ich mózg mógł coś takiego kuriozalnego wyprodukować.Aż strach się bać jakie to jeszcze pomysły maja nasi radni od sportu i wypoczynku.Biedacy,tak się natrudzili,że od myślenia głowa ich rozbolała.
Tych debili tylko do miotły zagonić niech sprzątają a nie głupoty wymyślają
GENIUSZE, prawdziwi GENIUSZE!!! Wydaje mi się, że świadczy ten pomysł o jakimś schorzeniu....... ZDROWIA!
Ktoś tu chyba nie potrafi czytać. Co ma do waszych wywodów i narzekań odnośnie jakości powietrza mobilne lodowisko?
Pomysł bardzo fajny.Od lat takie rozwiązania są w innych miastach lecz zaścianek rządzi się swoimi prawami dlatego ciągłe narzekania
I co znowu skamlasz jak przysłowiowa "nędza" CHŁOPIE , PRZECIEŻ TO WY , PRZEMYŚLANIE WYBRALIŚCIE ICH WRAZ Z PREZYDENCIKIEM , TO CZEGO TERAZ CHCESZ/ WIE, WIEM , CO POWIESZ ,ZE TO NIE TY .
Gdzie tu miejsce na lodowisko. Ktoś upadł na głowę lub chce jednodniowo zaistnieć . Pytam jakie lodowisko? , czy kolejna lipa czyli ślizgawka w zimie jak zwykle w Przemyślu , czy całoroczne , kryte gdzie młodzi który cudem się w tym zadupiu ostali mogliby zagrać w hokeja czy pojeździć przez cały rok. A więc jako ponad 60 letni przemyski obserwator uważam że w tej upadłej mieścinie nic nigdy nie powstanie , nawet zwykły otwarty basen jakie mają w Polsce niemal wszystkie większe mieściny czy wioski . Na koniec zapytam Bakuna , ile pieniędzy uzyskał przemyski sport ze 130 milionowej dotacji przeznaczonej na sport w 2019 roku na podkarpaciu? oczywiście pytanie pozostanie bez odpowiedzi bo niemal nic jakieś marne grosze , bo większość za karę przez zmianę "wadzy" z PIS na Kukiz pozostała w Rzeszowie reszta Mielec , Tarnobrzeg , Stalowa Wola , Krosno , Sanok , Jarosław a Przemyśl myślę że wielkie gówno przepraszam figę. Na resztę szkoda czasu i słów.
no i co na to qrwia biskupia, wszak święty pomnik w pobliżu stoi....
Nic nie uzyskał bo mówili pisowcy, że jak nie wygrają wyborów samorządowych to kasy z Warszawy nie dadzą. To czemu zdziwiony? Wystarczy że polichromie i takie tam w kaplicach zrobią.
Lądowisko? Dla helikopterów będzie? Wow, super
Głosowanie nad lodowiskiem w maju super pomysł. To nie ma teraz innych pilniejszych bieżących spraw?
Naprzód trawy trzeba w mieście skosić lub kozy zakupić .
Brawo.Jakość powietrza w tym miejscu najgorsza.Niech dzieciaczki wdychają to pełna piersią,wszystkie pyłki do nich należą.Przecież to nie są płuca naszych radnych ale tylko ich mózg mógł coś takiego kuriozalnego wyprodukować.Aż strach się bać jakie to jeszcze pomysły maja nasi radni od sportu i wypoczynku.Biedacy,tak się natrudzili,że od myślenia głowa ich rozbolała.
Tych debili tylko do miotły zagonić niech sprzątają a nie głupoty wymyślają
GENIUSZE, prawdziwi GENIUSZE!!! Wydaje mi się, że świadczy ten pomysł o jakimś schorzeniu....... ZDROWIA!