Z funkcją prezesa miejskiej spółki pożegnali się Krzysztof Sopel (PGKiM), Jan Pels (PWiK) i Zenon Wajda (JTBS). Teresa Piątek, dyrektor MOK, otrzymała wypowiedzenie, a MOSiR wzbogacił się o nowego wiceszefa. Burmistrz Jarosławia zapowiada, że jeśli uzna, że kolejne zmiany są potrzebne, to do nich dojdzie.
Spodziewano się przetasowań. Sama zmiana burmistrza była wystarczającym powodem, by piastujący wysokie stanowiska w spółkach i instytucjach poległych miastu poczuli się zagrożeni. Zmiany w radach nadzorczych, które nastąpiły początkiem marca, zapoczątkowały proces wymiany. Koniec przyszedł teraz.
Budownictwem społecznym w Jarosławiu kieruje już Kazimierz Piotrowicz. Z Jarosławiem jest związany od niemal 15 lat. Jest byłym wojskowym. Był dowódcą stacjonującego w mieście 14. dywizjonu artylerii samobieżnej. Prezesem PWiK został Andrzej Wysocki. Wcześniej był zastępcą dyrektora ds. technicznych w Centrum Opieki Medycznej w Jarosławiu. Przed objęciem tej funkcji kierował spółką komunalną w sąsiedniej gminie. PGKiM rządzi Franciszek Gołąb. Był sekretarzem w jarosławskim ratuszu za burmistrza Janusza Dąbrowskiego. W Miejskim Zakładzie Komunikacji prezesa nie zmieniono.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.a co nadburmistrz na tobyły zastępca komendanta strażyogłosił,że zostaje powołanyna komendanta a obecni jadą do Radymna
a co to za etat jeden z pracowników ratuszastoi w podcieniach muzeum od 7.40 do 14.40i informuje o referendumto jakieś jajaza co mu płacą
42 lata pracy to wystarczy młodzi nie mają robotyemerytura nie maławczasy w smotryczu
o prezes Piotrowiczto Gość na poziomiepotrafi trzymać rygorek
o tak już panienka z biura nie będzie pyszczeć do klijentów
a czego tak mało jest opisana nowa nominacja w MOSiR czyżby jakiś nie wygodny temat
Już nawet w Biblii jest wspomniane o "Siedmiu tłustych i siedmiu chudych latach". To dlaczego w tej szarej współczesnej rzeczywistości miałoby być inaczej?
To co się dzieje w tej chwili w Jarosławiu to jest jeden wielki skandal. W Jarosławiu działa mafia.
Tylko człowiek, który nie potrafi rządzić, tak postepuje . Nie jestem z jarosławia i wierzcie mi tak robio bardzo płytcy ludzie
A więc nie znając ludzi, twierdzisz, że powinni trwać na stanowisku niezależnie od tego co robili i co robią? Ja natomiast jestem z Jarosławia, jestem klientem tych spółek i uważam, że Pan burmistrz zrobił dobrze. Wynik wyborów upoważnił go do tego.
do olo/ nie jestem przeciwnikiem zmian ale jeśli się zatrudnia ludzi którzy już maja ponad 3 tys. emerytury a młody czeka na prace albo ucieka z tego miasta, to przyznasz, że to nie jest w porządku. To samo dotyczy zatrudniania ludzi z poza Jarosławia a nam pozostaje tylko zmywak. SKANDAL. Tylko niech p. Paluch i jego poplecznicy nie zapominają, ze 3,5 roku szybko mija.
o jak wiesz o tym to masz obowiązek zawiadomić KomendęPolicji ,nasza Policja podejmie czynności operacyjnei albo tobie założy postępowaniealbo tym których posądzasz
dlaczego tak piszeszBurmistrz Paluchjako jedyny miałodwagę nie jak poprzednik tylko wazelinana górkę
za 3.5 roku PIS wystawi Waldkana burmistrza i posprzątane
o tak nasza komenda zajmuje od lat 2 miejsce pod względem wykrywalnościprzestępstw
a co nadburmistrz na tobyły zastępca komendanta strażyogłosił,że zostaje powołanyna komendanta a obecni jadą do Radymna
o wielbłąd i rydwanw odstawce
a co to za etat jeden z pracowników ratuszastoi w podcieniach muzeum od 7.40 do 14.40i informuje o referendumto jakieś jajaza co mu płacą