Reklama

Dachowanie peugeota. 18-latek wpadł w poślizg

Za popełnione wykroczenie został pouczony.

Wczoraj, 5 marca, około godz. 23, w Lublicy kierujący osobowym peugeotem na śliskiej nawierzchni najprawdopodobniej wpadł w poślizg.

Wtedy jego samochód zjechał do rowu i dachował. 18-latek trafił do szpitala. Miał szczęście, bo okazało się, że nie został poważnie ranny.

Młody kierowca był trzeźwy. 


fot.KPP Jasło
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama