Za popełnione wykroczenie został pouczony.
Wczoraj, 5 marca, około godz. 23, w Lublicy kierujący osobowym peugeotem na śliskiej nawierzchni najprawdopodobniej wpadł w poślizg.
Wtedy jego samochód zjechał do rowu i dachował. 18-latek trafił do szpitala. Miał szczęście, bo okazało się, że nie został poważnie ranny.
Młody kierowca był trzeźwy.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze