Po pięcioletniej przerwie wznowione zostają kursy Przeworskiej Kolei Dojazdowej na całym 46-kilometrowym odcinku z Przeworska do Dynowa. Rozpoczęcie sezonu nastąpi 1 maja br.
Ten wyjątkowy dzień będzie pełen atrakcji dla wszystkich uczestników
– zapewniają organizatorzy.
Inauguracyjny przejazd planowany jest na g. 11 (odjazd z Przeworska). Z kolei odjazd z Dynowa na g.14.
Atrakcji nie zabraknie również na samej stacji Przeworsk Wąski.
Co w programie?
m.in.:
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze