W sobotę, 2 września, 15. Podkarpackiej Pielgrzymce Honorowych Dawców Krwi z całego województwa towarzyszyły: piękna pogoda, rozmodlenie oraz uśmiech na twarzach.

– Dar krwi darem życia – tymi słowami powitał przybyłych na 15. Podkarpacką Pielgrzymkę Honorowych Dawców Krwi pielgrzymów nowy gwardian klasztoru w Kalwarii Pacławskiej, ojciec Krzysztof Hura. – Drodzy krwiodawcy! Wasze działanie, życie, ofiarność, jest wpisywaniem się w posługę Matki Bożej, która idzie z pośpiechem, aby pomagać. Tak samo i wy, szczególnie w okresie wakacyjnym, gdy częściej dochodzi do różnych sytuacji, wypadków, spieszycie z pomocą , dajecie krew jako to najcenniejsze lekarstwo – mówił w trakcie swojego kazania metropolita przemyski, ks. abp Adam Szal.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze