20 maja mieszkańcy Radymna i okolic będą mogli podzielić się najcenniejszym darem, jakim jest krew.
Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących Zawodowych i Rolniczych oraz Klub Honorowych Dawców Krwi przy ZSOZiR zapraszają do udziału w Akcji Krwiodawstwa. Chętni będą mogli oddać swoją krew w godzinach od 9:00-13:00 w ZSOZiR (ul. Złota Góra 13). Krwiodawcami mogą być osoby pełnoletnie, które ważą minimum 50 kg. Osoby, które chcą wziąć udział w akcji powinny wcześniej spożyć lekkostrawny posiłek, zaś 24 godziny przed oddaniem krwi należy wypić co najmniej 1,5 litra wody.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze