Reklama

Debiut Amatorskiej Grupy Teatralnej [ZDJĘCIA]

21/03/2017 09:30

W niedzielę, 12 marca, na scenie sieniawskiego „Sokoła” po raz pierwszy wystąpiła Amatorska Grupa Teatralna. Przedstawienie pt. „Mąż zmarł, ale już mu lepiej” na podstawie sztuki Izabeli Degórskiej uświetniło gminne obchody Dnia Kobiet.

Spektakl opowiadał o pazernej żonie, która chętnie pozbyłaby się z tego świata swojego męża. I kiedy już wydaje się, że[paywall] będzie szczęśliwą wdową, okazuje się, że mąż żyje. Widowisko obfitowało w zaskakujące scenki sytuacyjne, błyskotliwe dialogi i czarny humor.

Całość dopełniły świetnie odegrane przez aktorów amatorów role oraz scenografia. Występ był udanym debiutem scenicznym, o czym świadczyły salwy śmiechu i gromkie brawa publiczności.

Udział w przedstawieniu wzięli: Jadwiga Majcher, Genowefa Wikiera, Katarzyna Bartuś, Jolanta Gielarowiec, Witosława Zawada, Robert Siry, Krystyna Król, Katarzyna Drapała, Agnieszka Pieróg, Dorota Pigan i Bogusława Moczarska. Burmistrz Adam Woś podziękował za udany program artystyczny i złożył zebranym w sali widowiskowej Paniom życzenia zdrowia, pogody ducha i energii. Przedstawienie będzie można obejrzeć ponownie 23 kwietnia, o godz. 17, w sali widowiskowej Centrum Kultury Sportu i Rekreacji „Sokół” w Sieniawie.


bc
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama