Reklama

Deficyt koszy sprzyja zaśmiecaniu miasta

21/06/2015 14:24

– Na całej długości ulicy Trentowskiego, prowadzącej do galerii handlowej, nie zauważyłem ani jednego kosza na śmieci, za to śmieci całkiem sporo. Zastanawiam się, z czego wynika to przeoczenie, bo przecież trakt to uczęszczany, wiele osób zmierza tędy codziennie na zakupy i z powrotem. Nowy, piękny chodniczek i ścieżka rowerowa bardzo się przydały, ale co z tego, kiedy cały ten obraz psują śmieci wyrzucane przez przechodniów. Dobry obyczaj każe, nie rzucać odpadków i niedopałków na chodnik, ale skoro nie ma gdzie, wielu osobom najwyraźniej puszczają hamulce i rzucają zbędne rzeczy gdzie popadnie. Może warto byłoby postawić tu kilka koszy. Zresztą brakuje ich w wielu innych rejonach miasta.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama