– Na całej długości ulicy Trentowskiego, prowadzącej do galerii handlowej, nie zauważyłem ani jednego kosza na śmieci, za to śmieci całkiem sporo. Zastanawiam się, z czego wynika to przeoczenie, bo przecież trakt to uczęszczany, wiele osób zmierza tędy codziennie na zakupy i z powrotem. Nowy, piękny chodniczek i ścieżka rowerowa bardzo się przydały, ale co z tego, kiedy cały ten obraz psują śmieci wyrzucane przez przechodniów. Dobry obyczaj każe, nie rzucać odpadków i niedopałków na chodnik, ale skoro nie ma gdzie, wielu osobom najwyraźniej puszczają hamulce i rzucają zbędne rzeczy gdzie popadnie. Może warto byłoby postawić tu kilka koszy. Zresztą brakuje ich w wielu innych rejonach miasta.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze