Policjanci z Samodzielnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji w Rzeszowie wspólnie z policjantami z komisariatu wodnego w Tarnobrzegu ćwiczyli na Jeziorze Tarnobrzeskim.
Przemieszczanie się łodzią w trudno dostępne miejsca czy desant z łodzi do wody – to jedna z wielu umiejętności, które trenowali funkcjonariusze podczas szkolenia. Celem ćwiczeń było też sprawdzenie skuteczności, sprawności i szybkości działania w celu zapewnienia bezpieczeństwa kontrterrorystycznego na akwenach.
Jezioro Tarnobrzeskim to w tym sezonie doskonałe miejsce na tego typu działania, ponieważ jest zamknięte z powodu modernizacji terenów przyległych do zbiornika.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze