Reklama

Desant z łodzi do wody! Kontrterroryści ćwiczyli na jeziorze [ZDJĘCIA]

Policjanci z Samodzielnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji w Rzeszowie wspólnie z policjantami z komisariatu wodnego w Tarnobrzegu ćwiczyli na Jeziorze Tarnobrzeskim.

Przemieszczanie się łodzią w trudno dostępne miejsca czy desant z łodzi do wody – to jedna z wielu umiejętności, które trenowali funkcjonariusze podczas szkolenia. Celem ćwiczeń było też sprawdzenie skuteczności, sprawności i szybkości działania w celu zapewnienia bezpieczeństwa kontrterrorystycznego na akwenach. 

Jezioro Tarnobrzeskim to w tym sezonie doskonałe miejsce na tego typu działania, ponieważ jest zamknięte z powodu modernizacji terenów przyległych do zbiornika. 


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości