– Chciałem zwrócić uwagę władz miasta na potrzebę utrzymania w czystości wału fortecznego przy Bielskiego. Mniej więcej do numeru 37, w kierunku Grunwaldzkiej, jest on utrzymany należycie. Kiedy przejdziemy się w przeciwną stronę, bez trudu spostrzeżemy, że nie jest już tak ciekawie.
Jest tam nowa organizacja ruchu, więc stare pasy zostały zamalowane. Niestety farba okazała się na tyle mocna, że stare oznakowanie na jezdni przebija spod nowego i dopiero jak kierowca zbliży się na odległość 5 metrów, jest w stanie zobaczyć nowe wytyczne dotyczące ruchu drogowego na tym odcinku – skarży się Czytelnik.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze