Reklama

Dlaczego nikt nie zadba o porządek?

28/12/2014 10:03

– Chciałem zwrócić uwagę władz miasta na potrzebę utrzymania w czystości wału fortecznego przy Bielskiego. Mniej więcej do numeru 37, w kierunku Grunwaldzkiej, jest on utrzymany należycie. Kiedy przejdziemy się w przeciwną stronę, bez trudu spostrzeżemy, że nie jest już tak ciekawie.

Jest tam nowa organizacja ruchu, więc stare pasy zostały zamalowane. Niestety farba okazała się na tyle mocna, że stare oznakowanie na jezdni przebija spod nowego i dopiero jak kierowca zbliży się na odległość 5 metrów, jest w stanie zobaczyć nowe wytyczne dotyczące ruchu drogowego na tym odcinku – skarży się Czytelnik.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama