Reklama

Dlaczego zgasły światła na skrzyżowaniu?

30/01/2015 10:32

– Od dłuższego czasu w mieście wyłączone są światła na placu Mickiewicza i zastanawiam się, czy zdecydowano się na taki zabieg celowo. Pewnie znajdą się kierowcy, których zdaniem to rozwiązanie jest słuszne i nie sprawia kłopotu, ale w mojej opinii przez wyłączenie świateł wyjazd z Sikorskiego na główną drogę miejską jest utrudniony. Może warto jeszcze raz przemyśleć sprawę.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama