– Od dłuższego czasu w mieście wyłączone są światła na placu Mickiewicza i zastanawiam się, czy zdecydowano się na taki zabieg celowo. Pewnie znajdą się kierowcy, których zdaniem to rozwiązanie jest słuszne i nie sprawia kłopotu, ale w mojej opinii przez wyłączenie świateł wyjazd z Sikorskiego na główną drogę miejską jest utrudniony. Może warto jeszcze raz przemyśleć sprawę.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze