W ostatni weekend, 15 i 16 lipca odbyły się Dni Gminy Zarzecze. Impreza odbyła się w pięknym parku w Zarzeczu. Wiele atrakcji, świetna pogoda, cudowna muzyka i piękny krajobrazy sprawiły, że cała impreza była bardzo udana.
W sobotę, z samego rana można było już uczestniczyć w specjalnej akcji krwiodawstwa. Następnie chętni mogli wziąć udział w biegu „Zarzecze na 5!”, a zaraz po tym odbyły się[paywall] ciekawe zawody pożarnicze. Przez cały dzień dopisywała letnia i przyjemna pogoda.
Wieczorem cała gmina bawiła się na koncertach zespołów Extra Mocni i Megustar, zabawa trwała do białego rana. Niedzielne ciepłe popołudnie było wypełnione konkursami, quizami i atrakcjami. Można było pojeździć na koniach, wygrać niesamowite nagrody i spróbować tradycyjnego jadła, przygotowanego przez tutejszych kucharzy.
Wieczorową porą odbył się koncert zespołu Nipper, który oczarował młodą publiczność piosenkami takimi jak „Usta” czy „Jedyna”. Po małym opóźnieniu na scenę weszła gwiazda muzyki disco polo. Zespół Weekend porwał do tańca wszystkie pokolenia. Gdy z głośników zabrzmiał utwór „Ona tańczy dla mnie” trudno było usłyszeć samego artystę, gdyż publiczność wyśpiewała cały tekst. Zostały zaprezentowane też nowe utwory min. „Kocham jej oczy”. Dla tych, którzy jeszcze mieli siły po koncercie zorganizowana była zabawa taneczna.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze