fot.Bartłomiej Pacek" class="news__photo" >
W ubiegły weekend w Radymnie na nudę narzekać nie mógł chyba nikt. 26 i 27 maja na błoniach przy plaży miejskiej był gwarno i kolorowo, a miejsce tętniło życiem do późnych godzin nocnych. Pierwszego dnia głównym punktem było widowisko przygotowane przez artystów MOK, drugiego scenie wystąpił Grzegorz Hyży.
Pierwszy dzień imprezy plenerowej w Radymnie jak zwykle już rozpoczął się od turnieju piłki nożnej, rozegranego na miejskim stadionie oraz orliku.[paywall] Cześć kulturalną na scenie ustawionej przy plaży na ZEK-u zainaugurowało wręczenie nagród zwycięzcom tych piłkarskich potyczek. Następnie zaprezentowali się na niej artyści z ukraińskich Rudek, którzy wystąpili z tętniącym feerią barw widowiskiem wokalno-tanecznym. Po nich grupa Stonehenge zaserwowała publiczności szlagiery światowej muzyki we własnych aranżacjach oraz brawurowe wykonanie Prząsniczki Moniszuki. Wieczór zwieńczyło przecudnej urody widowisko przygotowane przez wszystkie grupy działające w MOK-u, zatytułowane Folkowisko. Zebrani mogli posłuchać fokowych piosenek, podziwiać ludowe tańce, a wśród wielu popisowych występów młodych i starszych artystów MOK uwagę przykuć musiała polka, odtańczona na stołku przez parę z jednej z grup tanecznych.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.na jakich błoniach ? W Radymnie błonia były i są na pewno nie tam .
na jakich błoniach ? W Radymnie błonia były i są na pewno nie tam .