Trwa remont drogi powiatowej Stary Dzików – Oleszyce.
Zgodnie z umową do końca października przyszłego roku droga zostanie poszerzona i wyprofilowana, w całości zabudowań będzie wydzielony chodnik dla pieszych oraz zostaną przebudowane zjazdy. Wykonawcami robót w zakresie naprawy dróg są dwie firmy PBI Infrastruktura SA Kraśnik i Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych Tomaszów Lubelski. Obecnie rozpoczęto nasypy pod chodniki i poszerzenie drogi, ogólne wzmocnienie nawierzchni, zatoki autobusowe i przepusty oraz rozbiórkę starych zjazdów. A w przyszłym roku pojawią się chodniki i nowa nawierzchnia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Dokładnie, ostatnio uszkodziłem felgę bo nie zauważyłem dziury.
NEJLEPSZE REMONTY DRÓG SĄ NA JESIEŃ, ZIMĘ I PRZY PRZYMROZKACH, PORAŻKA !!
Jak się robi w lecie, to jeszcze większy krzyk. I tak w kółko, raz ci wrzeszczą, raz ci skomlą. Ludzie opamiętajcie się :)
Już dawno powinna być zrobiona
Dokładnie, ostatnio uszkodziłem felgę bo nie zauważyłem dziury.
NEJLEPSZE REMONTY DRÓG SĄ NA JESIEŃ, ZIMĘ I PRZY PRZYMROZKACH, PORAŻKA !!