Reklama

Dobra wiadomość dla kierowców

27/10/2016 11:00

Trwa remont drogi powiatowej Stary Dzików – Oleszyce.

Zgodnie z umową do końca października przyszłego roku droga zostanie poszerzona i wyprofilowana, w całości zabudowań będzie wydzielony chodnik dla pieszych oraz zostaną przebudowane zjazdy. Wykonawcami robót w zakresie naprawy dróg są dwie firmy PBI Infrastruktura SA Kraśnik i Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych Tomaszów Lubelski. Obecnie rozpoczęto nasypy pod chodniki i poszerzenie drogi, ogólne wzmocnienie nawierzchni, zatoki autobusowe i przepusty oraz rozbiórkę starych zjazdów. A w przyszłym roku pojawią się chodniki i nowa nawierzchnia.


JZ
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Linda - niezalogowany 2016-10-27 14:44:05

    Już dawno powinna być zrobiona 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    koxu - niezalogowany 2016-10-27 15:27:59

    Dokładnie,  ostatnio uszkodziłem felgę bo nie zauważyłem dziury.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    kiero - niezalogowany 2016-10-28 10:23:33

    NEJLEPSZE REMONTY DRÓG SĄ NA JESIEŃ, ZIMĘ I PRZY PRZYMROZKACH, PORAŻKA !!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama