Tyle osób ma zostać przyjętych do służby w w 2019 roku.

Możesz zgłosić swoją kandydaturę, jeżeli:
– nie ukończyłas/łeś 35 roku życia,
– posiadasz wyłącznie obywatelstwo polskie,
– masz nieposzlakowaną opinię,
– jesteś osobą niekaraną za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe,
– korzystasz w pełni z praw publicznych,
– posiadasz co najmniej wykształcenie średnie lub średnie branżowe,
– posiadasz zdolność fizyczną i psychiczną do służby w uzbrojonej formacji,
– dajesz rękojmię zachowania tajemnicy służbowej
Więcej informacji o rekrutacji znajdziesz TUTAJ
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Twórca sloganu pewnie nieświadomie,ale trafnie ujął nepotyzm, kumoterstwo i kolesiostwo, czyli patologie tej formacji. Faktycznie rodzinna Wataha na swoim.
Zamiast obywatelstwa powinno byc "narodowosci Polskiej".Wtedy by było 1200 miejsc do osadzenia przez Polaków
A gdzie wymóg znajomości (przynajmniej biernej) języka obcego głównie angielski . Jeśli przełożeni myślą że język zwany migowym wystarczy do porozumienia się z innymi nacjami to gratuluję. A zapomniałem jest jeszcze "esperanto".
Ci, co będą pracować na strażnicach to bardziej przyda im się język ukraiński lub rosyjski :)
I masz wujka który tam pracuje mogli by jeszcze dodać.
Do Watahy się nie wstępuje . Do Watahy ewentualnie się przyjmuje .
Przed wojną w dowodzie oprócz obywatelstwa była narodowość . Taka jest do dziś w np , Grecji , Izraelu i wielu innych krajach . Przed wojną . Państwo Polskie kontrolowało ilość procentową ludzi z mniejszości w służbach aby nie przekroczyli masy krytycznej .
Rodziny uwłaszczyły się na tej formacji. synowie,córki, żony, synowe, zięciowie, mężowie, ciotki i wujkowie oraz inni znajomi królika, dzięki patologicznej polityce kadrowej "drenują" tę instytucję w imię swoich partykularnych "interesów" rodzinnych. Cierpią na tym inni ciężko pracujący funkcjonariusze nie mający koneksji i garbów. Bezsilność Państwa w tej materii od 20 kilku lat jest przerażająca i znamienna. Tolerancja tych korupcjogennych zachowań jest widocznie komuś na rękę, a aktualnie rządząca Dojna Zmiana mimo zapowiedzi z przed lat w kolejnych kampaniach wyborczych patronuje tym patologiom. amen.
Twórca sloganu pewnie nieświadomie,ale trafnie ujął nepotyzm, kumoterstwo i kolesiostwo, czyli patologie tej formacji. Faktycznie rodzinna Wataha na swoim.
Zamiast obywatelstwa powinno byc "narodowosci Polskiej".Wtedy by było 1200 miejsc do osadzenia przez Polaków
A gdzie wymóg znajomości (przynajmniej biernej) języka obcego głównie angielski . Jeśli przełożeni myślą że język zwany migowym wystarczy do porozumienia się z innymi nacjami to gratuluję. A zapomniałem jest jeszcze "esperanto".