15 stycznia w przemyskim soborze archikatedralnym św. Jana Chrzciciela jak co roku spotkali się członkowie młodzieżowych grup wokalnych i wokalno-instrumentalnych z Przemyśla i Dubiecka, by wspólnie kolędować w duchu ekumenii i pojednania między narodami zamieszkującymi wschód Europy.

fot.Adam Erd
Prawdziwą furorę wśród słuchaczy zrobiło rodzinne trio Kichów.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze