Reklama

Doroczne kolędowanie w soborze św. Jana Chrzciciela

20/01/2015 15:38

15 stycznia w przemyskim soborze archikatedralnym św. Jana Chrzciciela jak co roku spotkali się członkowie młodzieżowych grup wokalnych i wokalno-instrumentalnych z Przemyśla i Dubiecka, by wspólnie kolędować w duchu ekumenii i pojednania między narodami zamieszkującymi wschód Europy.


fot.Adam Erd
Prawdziwą furorę wśród słuchaczy zrobiło rodzinne trio Kichów.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości