Strażacy opanowali pożar w kotłowni domu jednorodzinnego w Orłach w powiecie przemyskim.
Do zdarzenia doszło w czwartek, 10 bm. wieczorem. Na skutek wybuchu pieca zginął 18-latek. Przybyli na miejsce strażacy opanowali pożar.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Współczujemy [*] Rodzicom i bratu wyrazy współczucia :( Chłopak był ministrantem, był dobrym chłopcem, pójdzie do nieba
Będzie mniej jak przestaniesz się wypowiadać
Nóż otwiera się w kieszeni czytając taki komentarz, jednego debila mniej byłoby wtedy, kiedy byłbys na jego miejscu. Gdy tobie tak się stanie będą same takie komentarze
człowieku, co ty wypisujesz, to straszna tragedia, zginą 18 letni chłopak, który miał dużo planów , wstyd mi za ciebie, że taki bezmózgowiec się wypowiada.
Wiem że nie wypada pytać w tak tragicznej sytuacji...ale jak miał na nazwisko
Proszę a może się okazać że to ktoś z naszej rodziny proszę Jakie nazwisko? Wiem że nie wypada pytać
Taki cwany ciekawie jak twoja rodzina znajomi czuli by sie gdybys to ty stracił zycie i kyos pisal o jednego debila mniej
Jak ktoś nie zna człowieka a tak się wypowiada to lepiej nie mówić znam chłopaka i wiem jaki był
mówisz sam o sobie? toooooo jest straszna tragedia a nieee o jakimś mowa tutaj " debilu " ciekawe czy byłoby Ci wspaniale jak by tak ktoś z twojej rodziny zginął i druga osoba by napisała to samo co i Ty ..
Lepiej to usuń bo to i tak jest tragedia dla tej rodziny. Wyrazy wspułczócia dla rodziców i brata
Co to za gazeta, w której moderator śpi i nie reaguje na wpisy kretynów, raniących uczucia ofiary ?
Brak wentylacji czy chłopak coś wlał do pieca ???
Coś strasznego ;( wyrazy współczucia
Kaczka
Współczujemy [*] Rodzicom i bratu wyrazy współczucia :( Chłopak był ministrantem, był dobrym chłopcem, pójdzie do nieba