Reklama

Drift show Przemyśl 2022 [WIDEO]

Dzisiaj, w niedzielę, 22 maja, na ulicy Sobieskiego w Przemyślu popis swoich umiejętności dali drifterzy. Nagranie: Darek Delmanowicz.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Gość - niezalogowany 2022-05-22 19:55:55

    ...wszystko pozornie wygląda fajnie, tylko:1. dlaczego koszt odmalowania drogi spadnie na podatnika?2. dlaczego ślady spalonej gumy nie są usuwane, tylko zniszczona     jest nawierzchnia drogi?3. dlaczego miasto ma wąchać swąd spalonej gumy, gdzie są ci,     co tyle krzyczą o ekologii?4. dlaczego do takich celów miasto nie zbuduje jakiegoś toru?Dla takich "łebków" driftujących, cena 1l benzyny powinna kosztować 100zł, może pomyśleliby, że spalanie tak bezsensowne tej benzyny to tylko sama szkoda, szczególnie dla środowiska.Odpowiem wam, w mojej ocenie, na powyższe: siłownia, koks, disco-polo, gofry i przesiadywanie na ławkach przed własną klatką, oraz driftowanie, to narodowe sporty Polaczków, uwielbiacie 'światowcy szparagowi" takie tandetne rozrywki...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama