Dzisiaj, w niedzielę, 22 maja, na ulicy Sobieskiego w Przemyślu popis swoich umiejętności dali drifterzy. Nagranie: Darek Delmanowicz.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy....wszystko pozornie wygląda fajnie, tylko:1. dlaczego koszt odmalowania drogi spadnie na podatnika?2. dlaczego ślady spalonej gumy nie są usuwane, tylko zniszczona jest nawierzchnia drogi?3. dlaczego miasto ma wąchać swąd spalonej gumy, gdzie są ci, co tyle krzyczą o ekologii?4. dlaczego do takich celów miasto nie zbuduje jakiegoś toru?Dla takich "łebków" driftujących, cena 1l benzyny powinna kosztować 100zł, może pomyśleliby, że spalanie tak bezsensowne tej benzyny to tylko sama szkoda, szczególnie dla środowiska.Odpowiem wam, w mojej ocenie, na powyższe: siłownia, koks, disco-polo, gofry i przesiadywanie na ławkach przed własną klatką, oraz driftowanie, to narodowe sporty Polaczków, uwielbiacie 'światowcy szparagowi" takie tandetne rozrywki...
...wszystko pozornie wygląda fajnie, tylko:1. dlaczego koszt odmalowania drogi spadnie na podatnika?2. dlaczego ślady spalonej gumy nie są usuwane, tylko zniszczona jest nawierzchnia drogi?3. dlaczego miasto ma wąchać swąd spalonej gumy, gdzie są ci, co tyle krzyczą o ekologii?4. dlaczego do takich celów miasto nie zbuduje jakiegoś toru?Dla takich "łebków" driftujących, cena 1l benzyny powinna kosztować 100zł, może pomyśleliby, że spalanie tak bezsensowne tej benzyny to tylko sama szkoda, szczególnie dla środowiska.Odpowiem wam, w mojej ocenie, na powyższe: siłownia, koks, disco-polo, gofry i przesiadywanie na ławkach przed własną klatką, oraz driftowanie, to narodowe sporty Polaczków, uwielbiacie 'światowcy szparagowi" takie tandetne rozrywki...