– Zawsze, kiedy pojawiam się na przystanku MZK przy ulicy Mickiewicza, zastanawiam się, dlaczego niemal od roku elektroniczny zegar na budynku poczty nie jest w pełni sprawny. Owszem, odmierza czas, ale godzina wyświetlana jest wyłącznie z jednej strony, a z tej, gdzie ludzie przeważnie czekają na autobus, widać wyłącznie pusta tablicę. Szkoda, że naprawienie tak drobnej usterki tak długo trwa.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze