Reklama

Drobne przetasowania w gminnej oświacie

Nowy rok szkolny przyniósł zmiany kadrowe w dwóch placówkach oświatowych gminy Pruchnik. Wprawdzie nominacje dyrektorskie były trzy, ale nie zmienia to faktu, że tak naprawdę tylko w jednej z nich za sterami stanie zupełnie nowa osoba.

Spotkanie burmistrza Wacława Szkoły, mające na celu powierzenie nowych obowiązków wynikających z rozstrzygnięcia konkursów na dyrektorskie stołki, miało miejsce w Urzędzie Miejskim w Pruchniku tuż przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego, 23 sierpnia.

W związku z nominacją na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej w Jodłówce przybędzie ich z pewnością Halinie Kamińskiej, która zastąpi[paywall] żegnanego na ostatniej sesji rady miejskiej dotychczasowego szefa tej placówki Jerzego Wróbla. Po przeszło 40 latach pracy pożegnał się ze szkołą, odchodząc na zasłużoną emeryturę.

Reklama


Drugą nominację z rąk W. Szkoły odebrała Bożena Szkoła, dotychczasowa dyrektor Przedszkola Samorządowego w Pruchniku. Będzie ona pełnić obowiązki dyrektora wspomnianej placówki.

Swoje rządy i pomysły będzie kontynuować też Magdalena Długosz, która ponownie pokieruje Szkołą Podstawową nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Pruchniku.

Jak nakazuje zwyczaj, włodarz Pruchnika pogratulował nominowanym, życząc owocnej pracy i sukcesów oraz podziękował za dotychczasowy trud włożony w pracę z dziećmi i młodzieżą.


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama