– Na odcinku drogi z Zarzecza do Przeworska przed Bożym Narodzeniem kładziono nowy asfalt. Nie jestem specem od dróg, ale wydaje mi się, że chyba nie najlepsza to była naprawa, skoro już wycinają fragmenty nawierzchni i zakładają łaty z nowego asfaltu.
Za tę gminną inwestycję ktoś chyba odpowiadał i ktoś ją odbierał. Skoro wytrzymała tak krótko i już nadaje się do poprawy, to chyba coś nie zadziałało tak, jak powinno. A szkoda, bo przecież składamy się na te remonty my wszyscy jako płacący podatki – skomentował mieszkaniec tamtych terenów.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze