– Kiedy sypie śnieg, spadają temperatury i drogie robią się śliskie, przejazd trasą z Orłów do Kaszyc stanowi dla kierowców niemałe wyzwanie. Pługi, który wypuszczane są na tę trasę, zrzucają bardzo miało piasku, przez co droga jest jak lustro. Codziennie odwożę dzieci do szkoły i jadę nią z duszą na ramieniu.
– Taka sytuacja utrzymuje się od kilku lat. Kiedy zadzwoniłam w tej sprawie do służb odpowiedzialnych za utrzymanie tej drogi, usłyszałam, że jest za duży mróz, by wypuszczać piaskarkę. Gdzie w takim razie drogowcy byli dzień wcześniej? Przecież prognozy pogodowe były powszechnie dostępne w internecie i do przewidzenia było, że następnego dnia mocno przymrozi – dzieli się uwagami mieszkanka.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze