Reklama

Droga Krzyżowa dla służb mundurowych z Podkarpacia za nami [ZDJĘCIA]

8 kwietnia, po 2 latach przerwy spowodowanych pandemią, odbyło się nabożeństwo Drogi Krzyżowej pod hasłem „Krzyż znakiem służby i ofiary”. To 12. edycja.

Nabożeństwo Drogi Krzyżowej dla przedstawicieli służb mundurowych, ich kapelanów i przedstawicieli władz samorządowych okolicznych gmin i powiatów odbyło się w Zwierzyniu.

Służby mundurowe reprezentowali funkcjonariusze: Policji, Straży Granicznej, Służby Celnej, Służby Więziennej, a także Wojsko Polskie, państwowa i ochotnicza Straż Pożarna, Straż Ochrony Kolei, Państwowa Straż Rybacka, jak również przedstawiciele Związku Harcerstwa Polskiego, Polskiego Związku Łowieckiego, Regionalnych Lasów Państwowych oraz Stowarzyszenia Przewodników Turystycznych Karpaty.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości