Reklama

Droga Krzyżowa służb mundurowych pod hasłem „Krzyż znakiem służby i ofiary” [ZDJĘCIA]

W drodze krzyżowej przedstawiciele służb mundurowych spotykają się już od kilkunastu lat w piątek przed Niedzielą Palmową.

Droga krzyżowa odbyła się w piątek w Zwierzyniu.

– Funkcjonariusze wraz ze swoimi kapelanami oraz przedstawicielami władz samorządowych wyruszyli w drogę krzyżową z myślą, że każdy mundur to znak służby, poświęcenia życia dla Ojczyzny i drugiego człowieka. W ten szczególny sposób funkcjonariusze co roku przypominają, że są w służbie pokoju i bezpieczeństwa, dla dobra innych ludzi – podkreśla sztab prasowy KPP w Lesku.

Policyjnej delegacji przewodził I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie insp. Stanisław Sekuła. Towarzyszyli mu komendanci miejscy i powiatowi z Leska, Ustrzyk Dolnych, Sanoka, Jasła, Krosna, Dębicy i Ropczyc.

Byli też przedstawiciele Straży Granicznej, służby celno-skarbowej i więziennej, wojsko i druhowie z państwowej i ochotniczej straży pożarnej, sokiści i harcerze oraz myśliwi i leśnicy, a nawet przewodnicy turystyczni. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    superdrab_21 2023-04-04 19:55:58

    Serwilizm przełożonych tych służb wobec kleru i partii to haniebny akt, który szkodzi państwu i obywatelom. Chcą prywatnie uczestniczyć w tym wydarzeniu, proszę bardzo,po pracy i nie hańbiąc  munduru.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama