W drodze krzyżowej przedstawiciele służb mundurowych spotykają się już od kilkunastu lat w piątek przed Niedzielą Palmową.
Droga krzyżowa odbyła się w piątek w Zwierzyniu.
– Funkcjonariusze wraz ze swoimi kapelanami oraz przedstawicielami władz samorządowych wyruszyli w drogę krzyżową z myślą, że każdy mundur to znak służby, poświęcenia życia dla Ojczyzny i drugiego człowieka. W ten szczególny sposób funkcjonariusze co roku przypominają, że są w służbie pokoju i bezpieczeństwa, dla dobra innych ludzi – podkreśla sztab prasowy KPP w Lesku.
Policyjnej delegacji przewodził I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie insp. Stanisław Sekuła. Towarzyszyli mu komendanci miejscy i powiatowi z Leska, Ustrzyk Dolnych, Sanoka, Jasła, Krosna, Dębicy i Ropczyc.
Byli też przedstawiciele Straży Granicznej, służby celno-skarbowej i więziennej, wojsko i druhowie z państwowej i ochotniczej straży pożarnej, sokiści i harcerze oraz myśliwi i leśnicy, a nawet przewodnicy turystyczni.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Serwilizm przełożonych tych służb wobec kleru i partii to haniebny akt, który szkodzi państwu i obywatelom. Chcą prywatnie uczestniczyć w tym wydarzeniu, proszę bardzo,po pracy i nie hańbiąc munduru.
Serwilizm przełożonych tych służb wobec kleru i partii to haniebny akt, który szkodzi państwu i obywatelom. Chcą prywatnie uczestniczyć w tym wydarzeniu, proszę bardzo,po pracy i nie hańbiąc munduru.