Reklama

Drogi do niepodległości. Konferencja na PWSW

Instytut Historii Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu zapraszana na międzynarodową konferencję „Drogi do niepodległości. Przemyśl – Żółkiew – Lwów”.

Konferencja odbędzie się 25 maja w Przemyślu. Od godziny 10 będziemy mogli wysłuchać prelekcji m.in. o wpływie traktatu wersalskiego na niepodległość i jej początkach, przemyskich epizodach podczas walk czy patriotyzmie na opak. O g. 17 koncert zespołu Na gapę. Kolejne dni, od 26 do 27 maja, to wycieczki, najpierw Żółkiew, potem Lwów ze spektaklem w operze lwowskiej.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    asdf - niezalogowany 2018-05-23 22:56:26

    Droga do niepodległości jeszcze długa i daleka .

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości