Instytut Historii Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu zapraszana na międzynarodową konferencję „Drogi do niepodległości. Przemyśl – Żółkiew – Lwów”.

Konferencja odbędzie się 25 maja w Przemyślu. Od godziny 10 będziemy mogli wysłuchać prelekcji m.in. o wpływie traktatu wersalskiego na niepodległość i jej początkach, przemyskich epizodach podczas walk czy patriotyzmie na opak. O g. 17 koncert zespołu Na gapę. Kolejne dni, od 26 do 27 maja, to wycieczki, najpierw Żółkiew, potem Lwów ze spektaklem w operze lwowskiej.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Droga do niepodległości jeszcze długa i daleka .
Droga do niepodległości jeszcze długa i daleka .