Pierwsze symptomy śnieżnej pogody już dotknęły kierowców. Czy drogowcy nie dadzą się zaskoczyć? Zapewniają, że nie. Kilkaset ton soli i piasku oraz kilkadziesiąt pługów jest gotowych na tegoroczną „Akcję Zima”.
W Przemyślu „Akcja Zima” rozpoczyna się 1 listopada, a w powiecie przemyskim 25 października. – Jeśli wcześniej wystąpią utrudnienia, jesteśmy na to przygotowani i będziemy działać w trybie awaryjnym – zapewniają dyrektorzy obu zarządów dróg.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze