Próby wątrobowe, badania słuchu, stóp, ciśnienia tętniczego krwi, prawidłowego poziomu glukozy, czy cholesterolu można było przeprowadzić podczas wtorkowej, 7 czerwca, akcji „Ulica zdrowia" prowadzonej przez Urząd Miasta Jarosławia. Z badań skorzystało aż 537 osób, a 25 oddało krew w mobilnym punkcie na rynku.
W czerwcowych badaniach można było skorzystać z poszerzonej oferty badań. Były porady dietetyka, możliwość rozmowy z pielęgniarką i ratownikami medycznymi oraz punkt informacyjny "Jarosławskich Amazonek". W organizację badań włączyło się Centrum Opieki Medycznej z Jarosławia, NZOZ Med-Jar, Centrum Zaopatrzenia Medyczno-Ortopedycznego oraz Centrum Medyczne Medyk z Rzeszowa, NZOZ Marmed z Gorlic i Zakład Sprzętu Ortopedycznego Rena. Kolejne badania 5 lipca.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze