Reklama

Duże zainteresowanie bezpłatnymi badaniami „Ulicy zdrowia”

09/06/2016 10:12

Próby wątrobowe, badania słuchu, stóp, ciśnienia tętniczego krwi, prawidłowego poziomu glukozy, czy cholesterolu można było przeprowadzić podczas wtorkowej, 7 czerwca, akcji „Ulica zdrowia" prowadzonej przez Urząd Miasta Jarosławia. Z badań skorzystało aż 537 osób, a 25 oddało krew w mobilnym punkcie na rynku.

W czerwcowych badaniach można było skorzystać z poszerzonej oferty badań.  Były porady dietetyka, możliwość rozmowy z pielęgniarką i ratownikami medycznymi oraz punkt informacyjny "Jarosławskich Amazonek". W organizację badań włączyło się Centrum Opieki Medycznej z Jarosławia, NZOZ Med-Jar, Centrum Zaopatrzenia Medyczno-Ortopedycznego oraz Centrum Medyczne Medyk z Rzeszowa, NZOZ  Marmed z Gorlic i Zakład Sprzętu Ortopedycznego Rena. Kolejne badania 5 lipca.
erka
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama