6 kwietnia pasażerowie przemyskiego MZK będą mieli do dyspozycji nowe przystanki: Pasteura Wyciąg Narciarski w kierunku Zielonki oraz Pasteura Wyciąg Narciarski w kierunku centrum. Oba będą funkcjonować „na żądanie”.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Tak a na Okrzei gdzie tyle emerytów wsiadało przystanek zlikwidowano i zmieniono trasę lini nr.5 a gdzieś na pipiduwie robi się ciągle nowe przystanki.dla jednych można a dla drugich nie może nowy prezes zainteresuje się tą sprawą
Bardzo dobre posunięcieJeszcze tylko troche większe kosze na śmieci zamiast istniejących "naparstków" ale tylko w rejonie "przekaźnika i wyciagu.Reszta spoko.
Lepiej przywróćcie przystanek na Glazera na wysokości II LO .
Emeryci powinni kupować bilet miesięczny w wysokości powiedzmy 30-50zl (nie jest to duży wydatek) i wtedy po wnikliwej analizie będzie wiadomo co gdzie i kiedy ma jeździć. Nie może być tak, że wszystko jest "za darmo" a inny podatnik się na to zrzuca. Człowiek musi mieć świadomość, że państwowe to nie znaczy darmowe i mi się należy. I przede wszystkim nie można wywierać presji, bo kiedyś tam wysiadał jakiś emeryt to ma nadal tak być. Tym bardziej, że autobus to nie jest taxi i nie będzie się zatrzymywał co 200m.
Po co te przystanki jak MZK w rozsypce. Będzie się gdzie zatrzymać tylko,że nie będzie czym no chyba,że te przystanki to dla eurobusu itp.
Tak a na Okrzei gdzie tyle emerytów wsiadało przystanek zlikwidowano i zmieniono trasę lini nr.5 a gdzieś na pipiduwie robi się ciągle nowe przystanki.dla jednych można a dla drugich nie może nowy prezes zainteresuje się tą sprawą
Bardzo dobre posunięcieJeszcze tylko troche większe kosze na śmieci zamiast istniejących "naparstków" ale tylko w rejonie "przekaźnika i wyciagu.Reszta spoko.
Lepiej przywróćcie przystanek na Glazera na wysokości II LO .