Reklama

Dwa nowe przystanki autobusowe w Przemyślu

6 kwietnia pasażerowie przemyskiego MZK będą mieli do dyspozycji nowe przystanki: Pasteura Wyciąg Narciarski w kierunku Zielonki oraz Pasteura Wyciąg Narciarski w kierunku centrum. Oba będą funkcjonować „na żądanie”.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    D... - niezalogowany 2021-03-31 15:37:02

    Tak a na Okrzei gdzie tyle emerytów wsiadało przystanek zlikwidowano i zmieniono trasę lini nr.5 a gdzieś na pipiduwie robi się ciągle nowe przystanki.dla jednych można a dla drugich nie może nowy prezes zainteresuje się tą sprawą

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Tadeusz - niezalogowany 2021-03-31 17:35:05

    Bardzo dobre posunięcieJeszcze tylko troche większe kosze na śmieci zamiast istniejących "naparstków" ale tylko w rejonie "przekaźnika i wyciagu.Reszta spoko.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    asdf - niezalogowany 2021-03-31 19:38:32

    Lepiej przywróćcie przystanek na Glazera na wysokości II LO .

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama