W trzeciej kolejce spotkań, rozegranej 22 i 23 sierpnia br., obie ekipy z naszego regionu, występujące na IV-ligowych boiskach, wywalczyły komplet punktów.
Beniaminek ze Wiązownicy, po bardzo dobrym meczu w Jastkowicach, poszedł za ciosem i pokonał u siebie Stal Nowa Dęba. Łatwo nie było, podopieczni grającego trenera Bogusława Sierżęgi wygrali bowiem 1:0 (1:0). Strzelcem jedynego gola był w 40. min Piotr Misiąg.
Znakomity mecz rozegrał LKS Skołoszów, który nie dał większych szans zespołowi z Pisarowic, wygrywając 4:2 (2:0). Klasą dla siebie w tym pojedynku był Wojciech Pilawa, który dwukrotnie pokonał bramkarza beniaminka, w 57. i 62. min. Jako pierwszy trafił Krzysztof Kolanek w 40. min, a trzy minuty później wynik na 2:0 z rzutu karnego podwyższył Kamil Buczkowski.
Na czele tabeli trzy zespoły, które nie straciły jeszcze punkty: Cosmos Nowotaniec, Wisłok Wiśniowa i Sokół Nisko.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze