Reklama

Dwa zwycięstwa naszych IV-ligowych ekip

W trzeciej kolejce spotkań, rozegranej 22 i 23 sierpnia br., obie ekipy z naszego regionu, występujące na IV-ligowych boiskach, wywalczyły komplet punktów.

Beniaminek ze Wiązownicy, po bardzo dobrym meczu w Jastkowicach, poszedł za ciosem i pokonał u siebie Stal Nowa Dęba. Łatwo nie było, podopieczni grającego trenera Bogusława Sierżęgi wygrali bowiem 1:0 (1:0). Strzelcem jedynego gola był w 40. min Piotr Misiąg.
Znakomity mecz rozegrał LKS Skołoszów, który nie dał większych szans zespołowi z Pisarowic, wygrywając 4:2 (2:0). Klasą dla siebie w tym pojedynku był Wojciech Pilawa, który dwukrotnie pokonał bramkarza beniaminka, w 57. i 62. min. Jako pierwszy trafił Krzysztof Kolanek w 40. min, a trzy minuty później wynik na 2:0 z rzutu karnego podwyższył Kamil Buczkowski.
Na czele tabeli trzy zespoły, które nie straciły jeszcze punkty: Cosmos Nowotaniec, Wisłok Wiśniowa i Sokół Nisko.


MG
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama