Wypełniona po brzegi sala, gromkie brawa, bisy i prawie dwie godziny muzyki. To wszystko towarzyszyło koncertowi zespołu Stare Dobre Małżeństwo w sali widowiskowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Oleszycach. Koncert odbył się 17 kwietnia, czyli zaledwie cztery dni po premierze najnowszej płyty zespołu "Kompresja ciszy".
To właśnie utwory z tego krążka zdominowały pierwszą część występu. W drugiej publiczność usłyszała najpopularniejsze piosenki grupy, jak: Blues o 4 nad ranem, czy Jest już za późno, nie jest za późno. Przy tych utworach widzowie nie mogli się powstrzymać od wspólnego śpiewania.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze