Reklama

Dwie godziny poezji śpiewanej

24/04/2015 18:29

Wypełniona po brzegi sala, gromkie brawa, bisy i prawie dwie godziny muzyki. To wszystko towarzyszyło koncertowi zespołu Stare Dobre Małżeństwo w sali widowiskowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Oleszycach. Koncert odbył się 17 kwietnia, czyli zaledwie cztery dni po premierze najnowszej płyty zespołu "Kompresja ciszy".

To właśnie utwory z tego krążka zdominowały pierwszą część występu. W drugiej publiczność usłyszała najpopularniejsze piosenki grupy, jak: Blues o 4 nad ranem, czy Jest już za późno, nie jest za późno. Przy tych utworach widzowie nie mogli się powstrzymać od wspólnego śpiewania.
– Każdy, kto ma wrażliwą duszę i wyrobiony gust muzyczny, potrafi zrozumieć niezwykle refleksyjne wykonania ich utworów. Jedne pogodne, głoszące radość z życia, drugie nostalgiczne, przeplatane smutkiem, zadumą nad człowieczym losem. Jednakże wszystkie zawsze niosą bogaty ładunek treści i muzycznej przygody po świecie bluesa, rocka i krainy łagodności. Inteligentne teksty i poczucie humoru wykonawców zachęcają do sięgania po każdą ich płytę – ocenia Anna Pracało, z MGOK Oleszyce.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości