Reklama

Dwukrotnie wjechał do rowu. Miał 2 promile

10/03/2016 15:00

7 bm., około godz. 21, funkcjonariusze z brzozowskiej policji zostali poinformowani, że kierujący volkswagenem znalazł się w przydrożnym rowie.

Funkcjonariusze na miejscu zastali dwa pojazdy, lecz po chwili jeden z nich na oczach policjantów wjechał do rowu.

Jak się później okazało po raz drugi, ponieważ samochód, którego dotyczyło zgłoszenie, został z niego wyciągnięty chwilę wcześniej. Drugi pojazd należał do pomocnego kolegi.

38-letni kierowca volkswagena miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.  Próbując uniknąć odpowiedzialności, wskazywał policjantom, że to nie on kierował pojazdem, lecz jego kolega, którego danych nie był w stanie podać. Mężczyźnie grozi teraz kara grzywny i ograniczenie lub pozbawienie wolności do 2 lat.


JZ
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama