Reklama

Dybawka znowu pobiegnie!

27 maja kolejna odsłona „zielonego” biegania – V jubileuszowa edycja imprezy sportowej Dybawka Biega. Ku Niepodległej!

Wzorem lat poprzednich zawodnicy przebiegną unikalną pętlę ze zmienioną trasą, choć częściowo znaną uczestnikom IV edycji. Wyzwanie organizatorów to zaskoczyć czymś nowym. Tym razem będzie to m.in. profesjonalny pomiar czasu.

Każdy uczestnik otrzyma na mecie wyjątkowy, drewniany medal, a zwycięzcy poza nagrodami piękne ceramiczne statuetki. Tradycyjnie będą też biegi dla małych na trawiastym boisku w pobliżu krasiczyńskiego zamku.

Szczegóły: www.dybawkabiega.wordpress.com.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama