– Zastanawiam się, czy nikogo nie razi okropny widok, jaki rozpościera się na placu poniżej przychodni dawnego szpitala wojskowego i znajdującej się w jej pobliżu apteki. Teren ten, prawdopodobnie nie należący już do szpitala, w większości pokryty jest rozbitym szkłem. Dodam tylko, że wiele osób traktuje go jako skrót do ulicy Łukasińskiego, więc trasa jest uczęszczana. W dodatku codziennie chodzi też tędy młodzież szkolna. Przecież można kogoś zobligować do uprzątnięcia placu. Pewnie ma jakiegoś zarządcę czy właściciela.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy."W dodatku codziennie chodzi też tędy młodzież szkolna."Droga Przemyślanko to właśnie za sprawą wskazanej przez Panią młodzieży plac wygląda jak wygląda.
"W dodatku codziennie chodzi też tędy młodzież szkolna."Droga Przemyślanko to właśnie za sprawą wskazanej przez Panią młodzieży plac wygląda jak wygląda.