Reklama

Działka czy gruzowisko?

02/08/2015 12:53

– Przy ostrym zakręcie na ulicy Wysockiego znajduje się działka, na której rosną drzewa owocowe. Przez wspomniany teren przebiega rurociąg kanalizacyjny, jest tam też studzienka. Niestety właściciel działki zrobił na niej jakieś gruzowisko. Oczywiście własność jest prywatna, więc nikomu nic do tego, ale przecież pełno tam również śmieci, odpadów pochodzących z budowy. Co, jeśli będzie jakaś awaria kanalizacji? Jak wówczas specjaliści dostaną się do przysypanych gruzem elementów kanalizacji?

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama