W niedzielę, 24 stycznia, w świetlicy wiejskiej w Kalnikowie, którą opiekuje się stowarzyszenie „Bliżej siebie”, odbyło się spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka. Były występy dzieci i dorosłych, jasełka i recytacja zabawnych, sprawnie ułożonych wierszyków i pastorałek autorstwa miejscowego twórcy Stanisława Danyliszyna.
Dzień Babci mieszkańcy uczcili występami wokalno-recytatorskimi i kabaretowymi dzieci i dorosłych, a także kolorowo inscenizowanymi jasełkami.
Wszystko odbywało się na wesoło i z humorem. Wiek nie miał znaczenia, dobra zabawa udzieliła się wszystkim. Po części artystycznej odbyły się: tradycyjny poczęstunek i biesiada.
Poczucie wspólnoty i zapał, który charakteryzuje mieszkańców Kalnikowa, z pewnością wyróżnia ich na tle naszego regionu i sprawia, że zawsze chętnie się tamwraca.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze