Koniec stycznia to w kalendarzu okres, w którym swoje święto obchodzą babcie i dziadkowie. Nie zapomnieli o nich sołtys wsi Gniewczyna Tryniecka i miejscowe koło gospodyń wiejskich, którzy zorganizowali okolicznościowe spotkania.
Wszystkich zgromadzonych w świetlicy Wiejskiego Domu Kultury powitała sołtys Maria Gurak. Życzenia zdrowia, wszelkiej pomyślności i pogody ducha złożyli seniorom: wójt gminy Tryńcza Ryszard Jędruch, zastępca wójta Zofia Nowak oraz proboszcz miejscowej parafii ks. Krzysztof Filip. Podczas uroczystości w WDK obecny był również radny powiatu przeworskiego Tadeusz Walkiewicz oraz radni gminy Tryńcza – Edward Niemiec i Zbigniew Gurak. W części artystycznej wystąpił Zespół Śpiewaczy „Dolanie”, zaś do tańca przygrywał duet „H-Z”.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze