– Na obrzeżach miasta, przy ulicy Kolaniki, ludzie zrobili sobie dzikie wysypisko śmieci. Mowa o terenie miejskim, a konkretnie działkach od numeru 140 do 144. Można tam znaleźć różnego rodzaju odpadki, gruz czy inne elementy pochodzące prawdopodobnie z rozebranych domów. Wygląda to paskudnie, a do tego, moim zdaniem, stwarza zagrożenie, bo za działką o numerze 140 jest rów odprowadzający wodę i nie byłoby dobrze, gdyby te nieczystości tam się przedostały. Nikt nie jest specjalnie zainteresowany tym tematem, tymczasem problem wymaga natychmiastowej reakcji.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze