Towarzystwo Przyjaciół Przemyśla i Regionu oraz Stowarzyszenie Krystyn Podkarpackich zapraszają na IV Podkarpackie Imieniny Krystyn. Impreza zaplanowana została na dni 5 i 6 marca.
Sobotnie uroczystości rozpocznie msza św. w archikatedrze (g. 11), po której korowód Krystyn, prowadzony przez króla Kazimierza Wielkiego, przemaszeruje na Zamek Kazimierzowski, gdzie zaplanowana została część artystyczna.
Po południu Krystyny i zaproszeni goście udadzą się do przemyskiego archiwum, gdzie odbędzie się wystawa połączona z prelekcją pt. Kobiety w atelier. Na koniec przewidziana jest kolacja w hotelu Accademia, połączona ze śpiewem i wspólnym muzykowaniem z członkami kapeli „Ta Joj”, która potrwa do północy. Niedziela upłynie na zwiedzaniu przemyskich podziemi i Rynku oraz podziemi katedry.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.....zdjęcie zrobione w Mielcu a uroczystości w Przemyślu...
....zdjęcie zrobione w Mielcu a uroczystości w Przemyślu...