Do udziału w kolejnej zbiórce krwi zapraszają członkowie horynieckiego Klubu Honorowych Dawców Krwi „Ratownik”. Jeśli jesteś zdecydowany wziąć udział w dzisiejszej akcji, koniecznie zabierz ze sobą dowód osobisty.
– Startujemy dziś o godzinie 9.00. Zbiórka krwi odbędzie się w Gminnym Ośrodku Kultury w Horyńcu-Zdroju. Na chętnych czekamy do godziny 12.00 – informuje Janusz Rawski, przedstawiciel zarządu KHDK „Ratownik”. – Rozpoczynamy współpracę z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Rzeszowie, liczymy zatem na dużą frekwencję. Musimy pokazać, że można na nas liczyć. Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców i gości do oddania bezcennego leku, jakim jest krew – dodaje. By oddać krew, trzeba być zdrowym i mieścić się w przedziale wiekowym od 18 do 65 lat. Należy zabrać ze sobą dowód osobisty. Oprócz tego będzie można też zapisać się do rejestru Honorowych Dawców Szpiku Kostnego.
Wśród tych, którzy odpowiedzą na apel krwiodawców, zostaną rozlosowane trzy klubowe koszulki. Więcej informacji na temat akcji pod numerem tel.: 501583372.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze