Reklama

Dzisiaj w Horyńcu honorowo oddasz krew

Do udziału w kolejnej akcji krwiodawstwa zapraszają członkowie Klubu Honorowych Dawców Krwi „Ratownik”. Wystarczy pojawić się dzisiaj, 2 lipca, w Ośrodku Kultury w Horyńcu-Zdroju.

– Wszystkich mieszkańców i gości zapraszam do oddania bezcennego leku, jakim jest krew – namawia do udziału w akcji Janusz Rawski, przedstawiciel zarządu KHDK „Ratownik”.

Zbiórka krwi odbędzie się dziś w godzinach od 9 do 12, w Gminnym Ośrodku Kultury w Horyńcu-Zdroju.

W siedzibie GOK będzie też możliwość zapisania się do rejestru Honorowych Dawców Szpiku Kostnego. – Zachęcamy do wstąpienia w szeregi dawców krwi Koła HDK „Ratownik” – dodaje J. Rawski. Od wielu lat podobnym akcjom inicjowanym przez krwiodawców z „Ratownika” przyświeca hasło „Oddaj krew – to nie boli”.


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości