Do udziału w kolejnej akcji krwiodawstwa zapraszają członkowie Klubu Honorowych Dawców Krwi „Ratownik”. Wystarczy pojawić się dzisiaj, 2 lipca, w Ośrodku Kultury w Horyńcu-Zdroju.
– Wszystkich mieszkańców i gości zapraszam do oddania bezcennego leku, jakim jest krew – namawia do udziału w akcji Janusz Rawski, przedstawiciel zarządu KHDK „Ratownik”.
Zbiórka krwi odbędzie się dziś w godzinach od 9 do 12, w Gminnym Ośrodku Kultury w Horyńcu-Zdroju.
W siedzibie GOK będzie też możliwość zapisania się do rejestru Honorowych Dawców Szpiku Kostnego. – Zachęcamy do wstąpienia w szeregi dawców krwi Koła HDK „Ratownik” – dodaje J. Rawski. Od wielu lat podobnym akcjom inicjowanym przez krwiodawców z „Ratownika” przyświeca hasło „Oddaj krew – to nie boli”.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze