By wesprzeć Emilkę Jasic w walce z chorobą 27 listopada do Oleszyc przyjechała ekipa MasterChefa. Uczestnicy popularnego programu kulinarnego przygotowali pyszne niespodzianki i przy okazji ściągnęli tłum ludzi, który wypełnił po brzegi halę sportową przy szkole podstawowej. Wśród zebranych był również gość specjalny.
Pokaz gotowania dał reprezentant naszego regionu Marek Pukas z Borchowa, a towarzyszyli mu Joanna Studnicka, Anna Kawa-Kułyk, Sławomir Sobański i Szymon Czerwiński. Fundusze, pochodzące m.in. z kiermaszu ciast i licytacji książek, przeznaczono na kosztowne leczenie Emilki za granicą.
Szymon Czerwiński przygotował lody czekoladowe – wyjątkowe, bo zmrożone ciekłym azotem. Procesowi tworzenia przyglądała się spora grupa zainteresowanych dzieci, a kucharzowi towarzyszyła Emilka, która jako pierwsza skosztowała tego specjału i wydała werdykt. Całość relacjonował na żywo, na swoim kanale facebookowym. Filmik już obejrzało kilka tysięcy osób.



Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.A nie "Przygarnęły tłumy"? A jeszcze lepiej bylo by np "przyciągnęły"!?
A nie "Przygarnęły tłumy"? A jeszcze lepiej bylo by np "przyciągnęły"!?
Expresowa poprawka ;)