Reklama

Electro-pop Natalii Kukulskiej na scenie CK. Rozdajemy bilety!

Przemyśl będzie jednym z przystanków na trasie koncertowej Natalii Kukulskiej. Artystka promować będzie w naszym mieście płytę Halo tu Ziemia – 9 studyjny album, którego premiera odbyła się 29 września br. Bilety już w sprzedaży! Dla naszych czytelników mamy dwie podwójne wejściówki na koncert!

Nowoczesne, odważne w brzmieniach kompozycje stworzone zostały przez piosenkarkę we współpracy z Michałem Dąbrówką, ArchieShevsky’m i Marcinem Górnym. Halo tu Ziemia to zbiór nieszablonowych utworów, w których czuć dojrzałą kreację i zabawę dźwiękiem. Równie oryginalne teksty poszczególnych utworów nie pozwalają słuchaczowi przejść obojętnie. Krytycy muzyczni podkreślają, że na płycie usłyszymy zupełnie nową Natalię, która od scenicznego, „dorosłego” debiutu i płyty Światło przeszła długą muzyczną drogę, rozwijając się jako wokalistka i autorka tekstów, która odważnie eksperymentuje z możliwościami swojego głosu. Dziś Kukulska to także współkompozytorka i współproducentka swoich płyt. Efekt jej ostatnich działań muzycznych, będących połączeniem melodyjności popu z chropowatością i ostrą rytmiką elektroniki, usłyszymy w CK w Przemyślu już 21 października (sobota) o g. 19.00 (wejście 18.30).

Wygraj bilet!

Na naszych czytelników czekają dwie podwójne wejściówki na przemyski koncert piosenkarki. By je zdobyć, wystarczy zadzwonić do redakcji (tel. 16 6702200) w piątek, 6 października, o g. 12.


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości