Reklama

Elektryczne hulajnogi znikają z Przemyśla [ZDJĘCIA]

Firma Blinkee informuje, że od rozpoczęcia sezonu 2020 przemyślanie wypożyczyli elektryczne hulajnogi prawie 12 tysięcy razy, co przełożyło się na 5,2 ton dwutlenku węgla mniej w naszej atmosferze!

Przemyślanie chętnie i często korzystali z elektrycznych hulajnóg w codziennych przejazdach do pracy, sklepów, urzędów czy na spotkania z przyjaciółmi i rodziną, zwłaszcza w czasie pandemii.

Dlatego bez obaw – halajnogi nie opuszczają nas na stałe. Nieśmiałe początki zimy to zmierzch ich sezonu. Jednoślady mają czas na sen zimowy, podczas którego przejdą doroczne przeglądy, naprawy i uzupełnienie taborów blinkee.

Powrót hulajnóg zaplanowano na marzec 2021 r.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    rowerzysta - niezalogowany 2020-12-15 14:48:01

    Nie straszcie ludzi że nawet hulajnogi tu się nie opłacają....

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Asdf - niezalogowany 2020-12-15 16:11:41

    CO2 gaz życia.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Bio - niezalogowany 2020-12-15 16:26:34

    Ha ha ha ... a prąd do naładowania akumulatorów hulajnog to skąd się bierze, skoro energetyka w kraju oparta jest na węglu ... który produkuje CO2?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama