Reklama

Emocje opadły, śmieci pozostały

11/05/2015 14:45

– Niedawno mieliśmy okazję podziwiać w naszym mieście kolejną odsłonę świetnej imprezy rowerowej, na którą wielu przemyślan z pewnością wyczekiwało. Multirowerowy festiwal to gratka dla miłośników dwóch kółek, święto wzbudzające pozytywne emocje i komentarze. Niestety są też słabsze strony tego wydarzenia.

Na terenie, na którym wyznaczone zostały trasy zjazdowe, organizatorzy umieścili różnego rodzaju tablice informacyjne, między innymi te wyznaczające kierunek, oznaczyli taśmą niektóre odcinki, ale zdaje się zapomnieli, że zaraz po zakończeniu imprezy trzeba po sobie posprzątać. Tymczasem w parku i na terenach zielonych pozostały resztki oznakowań i taśm, które szpecą krajobraz. Liczę, że możliwie szybko stamtąd znikną i trafią tam, gdzie ich miejsce, czyli do kosza.


fot.Kamil Jacek Zarański
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    tym - niezalogowany 2015-05-11 15:42:23

    A kto jest organizatorem tej "imprezy"?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama