Turniej play-off zakończył w sobotę, 1 sierpnia, rozgrywki Orlikowej Ligi Piłki Nożnej w Lubaczowie. Po zaciętej rywalizacji zwycięzcą została drużyna Kormed Lubaczów.
Do turnieju przystąpiło pięć zespołów: Kormed Lubaczów, Traper Lubaczów, Alanowie Lubaczów, Kozak Squad Antoniki i B.J Lubaczów. W fazie grupowej rywalizowały ze sobą systemem każdy z każdym.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze